| UPC | 810025501877 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | ACP-CP-9A |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Action | Single Action |
| Barrel Length | 4" |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Sights | Battlesight/ FO Front Sight |
| Shipping Weight | 5.45 |
| Package Width | 10.9 |
| Package Height | 3.3 |
| Number of Magazines | 2 1-10 rd. and 1-8 rd. |
| Capacity | 10 + 1 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| ATF Type | Pistol |
WILSON COMBAT ACP 9MM 4″ 10+1 BLK AMBI
WILSON COMBAT ACP 9MM 4″ 10+1 BLK AMBI
$4,056.00
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.