| UPC | 043125065455 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | BPR37-65CM |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Model | Premier Series |
| Number of Magazines | 1 5 rd. AICS |
| Package Height | 3.7 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Safety | Two-Position |
| Shipping Weight | 9.55 |
BERGARA MG LITE 6.5CR CF/CHASSIS 22″
BERGARA MG LITE 6.5CR CF/CHASSIS 22″
$3,005.35
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.