| UPC | 043125001972 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | CR4059 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
CVA CASCADE VRMT 6.5CM HIGHLANDER
CVA CASCADE VRMT 6.5CM HIGHLANDER
$869.00
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.