| UPC | 850067243496 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | DY9Z.TTMB.TR |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 3.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Model | DY9Z |
| Number of Magazines | 1 15 rd. |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Firing Pin/Trigger Block |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | FS: White Dot RS: U-Notch |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
DERYA ARMS DY9Z 9MM BRONZE/BLK 15+1 OR
DERYA ARMS DY9Z 9MM BRONZE/BLK 15+1 OR
$241.50
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.