| UPC | 810065120304 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 12030 |
| Product Type | Rifle |
| Shipping Weight | 15.3 |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Package Width | 11.0 |
| Action | Bolt Action |
| Package Height | 3.5 |
| Number of Magazines | 2 5 rd. |
| Length | 50.5 |
| Capacity | 5 + 1 |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 20" |
FOUR PEAKS ATA ARMS ALR 6.5CM 20″
FOUR PEAKS ATA ARMS ALR 6.5CM 20″
$1,334.00
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.