| UPC | 642230272569 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 81001215 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.09" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Model | VP9A1 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 9.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-9.8" |
| Safety | Firing Pin/Trigger Block |
| Shipping Weight | 3.9 |
| Sights | FS: Night Sight RS: Black |
| Sights Type | Night Sights |
| Slide Description | Serrated w/Optic |
H&K VP9A1 X OE HLS 9MM BLK 10R
H&K VP9A1 X OE HLS 9MM BLK 10R
$1,199.00
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.