| UPC | 642230273122 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 81001211 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.09" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 |
| Length | 11.4500 |
| Model | VP9A1 |
| Number of Magazines | 2 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-9.8" |
| Safety | Firing Pin/Trigger Block |
| Shipping Weight | 3.6 |
| Sights | FS: Night Sight RS: Black |
| Sights Type | FIXED |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
H&K VP9A1 X OR 9MM FS 15RD
H&K VP9A1 X OR 9MM FS 15RD
$899.00
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.