| UPC | 682146398427 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HGP265G |
| Product Type | Rifle |
| Shipping Weight | 11.4 |
| Capacity | 4 + 1 |
| Length | 47 |
| ATF Type | Rifle |
| Package Height | 4.5 |
| Package Width | 10.5 |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Model | M1500 Gamepro |
| Magazine Included | 1 x 4-Round |
HOWA GAMEPRO 6.5CR TB PKG GRN
HOWA GAMEPRO 6.5CR TB PKG GRN
$648.75
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.