| UPC | 640832010275 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | SUB2K9GLKBLKD |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | MODERN SPORTING RIFLE |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 16.15" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 |
| Length | 23 |
| Number of Magazines | 1 15 rd. |
| Package Height | 2.7 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Yes |
| Shipping Weight | 6.6 |
| Sights | Flip Up Front & Rear |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
KELTEC SUB-2K DEFENDER 9MM G19 BLK
KELTEC SUB-2K DEFENDER 9MM G19 BLK
$666.99
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.