| UPC | 669278350530 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 3500053 |
| Action | Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | High Polished w/ Coyote PVD |
| Barrel Length | 5" DLC Bull Barrel |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 20 + 1 |
| Model | 2K11 Target |
| Number of Magazines | 3 1-17 rd. and 2-20 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 9.9 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Ambidextrous Thumb |
| Shipping Weight | 4.95 |
| Sights | TAG Precision FiberLok 2 |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
KIMBER 2K11 TGT 9MM BRZ/BLK 20+1 OR
KIMBER 2K11 TGT 9MM BRZ/BLK 20+1 OR
$2,352.00
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.