| UPC | 669278302331 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 3000233 |
| Action | Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 8 + 1 |
| Model | Camp Guard |
| Number of Magazines | 1 8 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Safety | Beavertail |
| Shipping Weight | 4.15 |
| Sights | Tactical Wedge Night Sights |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Serrated |
| Units per Box | 1 |
KIMBER CAMP GUARD 10 10MM 5″ 8+1
KIMBER CAMP GUARD 10 10MM 5″ 8+1
$1,196.21
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.