| UPC | 669278322735 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 3200273 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 3" |
| Capacity | 8 + 1 |
| Slide Description | Serrated |
| Safety | Ambidextrous Thumb |
| Units per Box | 1 |
| ATF Type | Pistol |
| Action | Single Action |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Sights | Tactical Wedge 3-Dot Tritium |
| Shipping Weight | 3.5 |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Package Width | 10.3 |
| Package Height | 3.5 |
| Number of Magazines | 1 8 rd. |
KIMBER SAPPHIRE ULTRA II 9MM 3″
KIMBER SAPPHIRE ULTRA II 9MM 3″
$1,744.01
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.