| UPC | 669278304205 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 3000420 |
| Action | Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 9 + 1 |
| Model | RAPIDE |
| Number of Magazines | 1 9 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Safety | Manual Safety |
| Shipping Weight | 4.35 |
| Sights | Tru-Glo TFX Pro Day Night |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Lightening Cut/Serrated |
| Units per Box | 1 |
KMB RAPIDE DAWN 1911 9MM 5 9R
- You cannot add "H&K USP45 Expert Handgun .45 Auto 12rd Magazines(2) 5.19" Barrel V1 DA/SA Decocking Lever" to the cart because the product is out of stock.
KMB RAPIDE DAWN 1911 9MM 5 9R
$1,587.60
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.