| UPC | 810172121706 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | KV90-3SAP00 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | SHORT BARREL RIFLE |
| Barrel Length | 5.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 40 + 1 |
| Model | VECTOR SBR |
| Number of Magazines | 1 40 rd. |
| Product Type | SBR |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Low Profile Flip Up Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
KRISS USA VECTOR SBR 9MM 5.5″ ALP 40+1
KRISS USA VECTOR SBR 9MM 5.5″ ALP 40+1
$1,569.99
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.