| UPC | 682146854374 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HWH65CSLUX |
| Capacity | 4 + 1 |
| Safety | 3-Position |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Barrel Length | 22" |
| Action | Bolt Action |
| Rate of Twist | 1:8" |
LEG HOW SPR DLX 6.5CR 22SS WAL
LEG HOW SPR DLX 6.5CR 22SS WAL
$896.99
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.