| UPC | 682146890129 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HMFN65GRGL |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Grendel |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
LEG HOWA MINI FL 6.5GREN GRY
- You cannot add "Amend2 AR-10 Mod-2 Rifle Magazine FDE 7.62x51 20/rd" to the cart because the product is out of stock.
- You cannot add "Amend2 AR-10 Mod-2 Rifle Magazine FDE 7.62x51 20/rd" to the cart because the product is out of stock.

LEG HOWA MINI FL 6.5GREN GRY
$648.75
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.