| UPC | 011356326355 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 32635 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Capacity | 10 |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
SAVAGE ARMS 110 CORE PREDATOR 6ARC 22″
- You cannot add "GLF GL15 300BLK PST 7.5 30 BLK" to the cart because the product is out of stock.
- You cannot add "GLF GL15 300BLK PST 7.5 30 BLK" to the cart because the product is out of stock.
- You cannot add "GLF GL15 300BLK PST 7.5 30 BLK" to the cart because the product is out of stock.
- You cannot add "GLF GL15 300BLK PST 7.5 30 BLK" to the cart because the product is out of stock.
- You cannot add "Check-Mate Staccato 2011 Handgun Magazine Stainless Steel 9mm Luger 20/rd" to the cart because the product is out of stock.
- You cannot add "Check-Mate Staccato 2011 Handgun Magazine Stainless Steel 9mm Luger 20/rd" to the cart because the product is out of stock.
SAVAGE ARMS 110 CORE PREDATOR 6ARC 22″
$947.60
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.