| UPC | 011356575647 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 57564 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Finish | Matte Black |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 10 |
| Length | 54.1500 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. AI Pattern |
| Package Height | 4.6 |
| Package Width | 10.9 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 13.97 |
| Sights | No |
| Thread Pattern | 5/8"-24 tpi |
| Units per Box | 1 |
| Magazine Included | 1 x 10-Round |
| Model | 110 Precision |
SAVAGE ARMS 110 PRECISION 6.5CR 24″ TB
- You cannot add "SIG SAUER SIG CROSS 6MMCR 24" GRAY 10+1" to the cart because the product is out of stock.
SAVAGE ARMS 110 PRECISION 6.5CR 24″ TB
$1,514.19
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.