| UPC | 810120317212 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | LE-5356 |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 4.18" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Sights | FS: White Dot RS:Black |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Capacity | 10 + 1 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
SHADOW SYSTEMS CR920XL LE 9MM BK/BK OR 10+1
SHADOW SYSTEMS CR920XL LE 9MM BK/BK OR 10+1
$599.00
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.