| UPC | 798681695515 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 365-9-CXR3P-2A |
| Package Width | 7.7 |
| Package Height | 2.6 |
| Number of Magazines | 3 (2)10rd Flush&Ext/(1)12rd Ext |
| Length | 10.5 |
| Capacity | 10 + 1 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| ATF Type | Pistol |
| Shipping Weight | 2.65 |
| Sights | Std. X-RAY 3 Day/Night Sights |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Sights Type | Night Sights |
| Barrel Length | 3.1" |
| Action | Striker Fired |
SIG SAUER P365 9MM 10+1 COYOTE 2A OR
SIG SAUER P365 9MM 10+1 COYOTE 2A OR
$543.95
100 in stock
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.