| UPC | 706397000592 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HCP9379BOSPCACO |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Finish | Black Melonite |
| Barrel Length | 3.70" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 6.6'' |
| Magazine Included | 4 x 10-Round |
| Model | Hellcat Pro |
| Number of Magazines | 4 |
| Product Type | Striker Fired |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Loaded Chamber Indicator |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Fiber Optic Front |
| Sights Type | FIXED |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (PR) | Puerto Rico |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (VI) | Virgin Islands |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
SPG HELL PRO COM 9MM UWD GP CA

SPG HELL PRO COM 9MM UWD GP CA
$749.00
78 in stock
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.