| UPC | 706397990671 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HP9201CB |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Sights | RS:Serrated Tact.|FS:White Dot |
| Shipping Weight | 3.0 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Barrel Length | 4.7" |
| Action | Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Number of Magazines | 1 15 rd. |
| Package Width | 9.1 |
| Package Height | 2.3 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
SPRINGFIELD ARMORY SA-35 9MM 4.7″ COY 15+1
SPRINGFIELD ARMORY SA-35 9MM 4.7″ COY 15+1
$799.00
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.