| UPC | 747115462544 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 3WAMH7MMBR18B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
WEATHERBY 307 ALPINE MDT 7MMBC 16″ ADJ
WEATHERBY 307 ALPINE MDT 7MMBC 16″ ADJ
$2,999.00
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands





Reviews
There are no reviews yet.