| UPC | 747115459346 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | MLC01N65CMR4B |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No Sights |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Action | Bolt Action |
WEATHERBY MARK V LIVE WILD CF 6.5CR 22″
WEATHERBY MARK V LIVE WILD CF 6.5CR 22″
$3,099.00
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.