ZPAP92 AK Rifle 7.62 x 39 mm with booster, dark wood ,top rail, underfolder stock,extended barrel BULDGED TRUNNION, 1.5MM RECEIVER, CHROME LINED BARREL, underfolder stock
Zastava ZPAP92 AK-47 Rifle- Dark Wood Handguard | 7.62×39 | 16.5″ Barrel | Pinned and Welded Muzzle Extension | Underfolder Stock
Zastava ZPAP92 AK-47 Rifle- Dark Wood Handguard | 7.62×39 | 16.5″ Barrel | Pinned and Welded Muzzle Extension | Underfolder Stock
$1,461.99
| UPC | 685757098854 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | ZP92762UF |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | MODERN SPORTING RIFLE |
| Barrel Length | 16.5" |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Capacity | 30 |
| Length | 37.2500 |
| Model | ZPAP92 |
| Product Type | AK |
| Rate of Twist | 1:9.5" |
| Safety | Yes |
| Sights | Yes |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
You must be logged in to post a review.
Top Rate Customer ServicePrompt Communication
Safe Payments
Trusted SSL Protection
Trusted SSL Protection
Amazing Selection
We carry all top brands
We carry all top brands






Reviews
There are no reviews yet.